Shuffle Cats - koci remik pierwszą karcianką studia King

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2016, 02:10


Kategorie: Aktualności


Karcianki są W tej chwili na fali na rynku mobilnym, więc Niejeden deweloperów próbuje swoich sił w tym gatunku. Najnowszym przykładem stała się Korporacja King, która właśnie wypuściła grę Shuffle Cats. Solidarnie z tytułem, łączy ona karty z kotami, dając w sumie godną uwagi pozycję.

Studio King.com postawiło na ciekawą konwencję. Intryga osadzona została w Londynie, w latach 20. ubiegłego wieku. Cała Impreza toczy się na dachach budynków, które człekokształtne i ubrane w ludzkie stroje koty wybrały jako miejsca rywalizacji w rozgrywkach karcianych. Całość to wygląda świetnie. Zespół Ani jest osławiony z ładnych gier i większość produkcji opatrzonych jego logiem prezentuje dosyć koszmarny Moda wizualny. Shuffle Cats Ani ma tego problemu. Koty i lokacje prezentują się wybornie, Przedsięwzięcie ma dosyć unikalną stylistykę, a pozytywne wrażenia wzmacniają liczne animacje.

W przeciwieństwie Na typowych karcianek mobilnych, które bazują na zasadach opracowanych Wskroś samych deweloperów, Shuffle Cats oparto na znanym i popularnym remiku. Chwyt odtworzona jest w klasycznej formie, a autorzy ograniczyli się głównie W kierunku odziania tradycyjnych zasad w ciekawą grafikę i wprowadzenia rozbudowanych opcji multiplayer. Reguły Turniej zmieniły się wyłącznie w jednym aspekcie – dodano specjalne zagrania, pełniące rolę niekiedy używanych umiejętności specjalnych pomagających w osiągnięciu zwycięstwa.

Gra nastawiona jest przede wszystkim na Spotkanie sportowe sieciowe, oferując rozbudowany matchmaking, liczne opcje społecznościowe a także wbudowany Tryb czatów. Dla osób, którym znudzi się rutynowy remik przygotowano możliwość odblokowywania specjalnych wyzwań, które Fest modyfikują zasady rządzące rozgrywką i stawiają przed graczem konkretne zadania Ku zrealizowania.

Shuffle Cats wypuszczono w wersjach na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu tych platformach Chwyt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Shuffle Cats w App Store

Shuffle Cats w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl gry gry karciane King.com Shuffle Cats AND iOS
Skomentuj: