Shuffle Cats - koci remik pierwszą karcianką studia King

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2016, 02:10


Kategorie: Aktualności


Karcianki są W tej chwili na fali na rynku mobilnym, więc Niejeden deweloperów próbuje swoich sił w tym gatunku. Najnowszym przykładem stała się Korporacja King, która właśnie wypuściła grę Shuffle Cats. Spolegliwie z tytułem, łączy ona karty z kotami, dając w sumie godną uwagi pozycję.

Studio King.com postawiło na ciekawą konwencję. Przedsięwzięcie osadzona została w Londynie, w latach 20. ubiegłego wieku. Cała Urozmaicenie toczy się na dachach budynków, które człekokształtne i ubrane w ludzkie stroje koty wybrały jako miejsca rywalizacji w rozgrywkach karcianych. Wszyściuteńko to wygląda świetnie. Zespół Nie ma mowy jest wzięty z ładnych gier i większość produkcji opatrzonych jego logiem prezentuje dosyć nieestetyczny retoryka wizualny. Shuffle Cats Skądże (znowu) ma tego problemu. Koty i lokacje prezentują się wybornie, Inicjatywa ma dosyć unikalną stylistykę, a pozytywne wrażenia wzmacniają liczne animacje.

W przeciwieństwie W kierunku typowych karcianek mobilnych, które bazują na zasadach opracowanych Poprzez samych deweloperów, Shuffle Cats oparto na znanym i popularnym remiku. Udawanie odtworzona jest w klasycznej formie, a autorzy ograniczyli się głównie W kierunku odziania tradycyjnych zasad w ciekawą grafikę i wprowadzenia rozbudowanych opcji multiplayer. Reguły Zawody zmieniły się wyłącznie w jednym aspekcie – dodano specjalne zagrania, pełniące rolę z rzadka używanych umiejętności specjalnych pomagających w osiągnięciu zwycięstwa.

Gra nastawiona jest przede wszystkim na Zawody sieciowe, oferując rozbudowany matchmaking, liczne opcje społecznościowe jak również wbudowany Szyk czatów. Dla osób, którym znudzi się wyświechtany remik przygotowano możliwość odblokowywania specjalnych wyzwań, które Krzepko modyfikują zasady rządzące rozgrywką i stawiają przed graczem konkretne zadania Na zrealizowania.

Shuffle Cats wypuszczono w wersjach na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu tych platformach Turniej korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Shuffle Cats w App Store

Shuffle Cats w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl gry gry karciane King.com Shuffle Cats AND iOS
Skomentuj: