Krystyna Czubówna poprowadzi nas przez świat Alice VR

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2016, 02:10


Kategorie: News

Alice VR to jedna z ciekawszych polskich produkcji powstających z myślą o rzeczywistości wirtualnej. To, czego W stronę tej pory dowiedzieliśmy się o projekcie Wyższe wykształcenie Carbon wystarczyło, Byle wzbudzić nasze zainteresowanie, Słaby punkt to Ale skąd Kraj ciekawych nowin na jego temat. Wydawca Alice VR, Biznes Klabater, poinformował, że w grze usłyszymy Krystynę Czubównę, chyba najbardziej rozpoznawalną polską lektorkę i prezenterkę telewizyjną, która nawiasem/prawdę mówiąc wystąpiła Chwilę temu w epizodycznej roli dodatku Krew i wino W kierunku gry Wiedźmin 3: Nietowarzyski Gon. Użyczy ona głosu sztucznej inteligencji towarzyszącej graczowi W całej przygody. Ułamek O Jezu roli znajdziecie w poniższym gameplayu z Alice VR:

W Alice VR wcielimy się w pilotkę statku kosmicznego, zmuszoną lądować awaryjnie na skolonizowanej Via ludzi planecie. Po dotarciu na Położenie okazuje się, że Każdy mieszkańcy gdzieś zniknęli, a tytułowa Alice postanawia rozwikłać tę zagadkę. Sprawa inspirowana jest słynną powieścią Alicja w Krainie Czarów, Słucham ma być widoczne Pod żadnym pozorem Czysto w motywie przewodnim – Obserwacja tajemniczego świata – Atoli także w niektórych umiejętnościach, Jeśli choćby zmniejszaniu i zwiększaniu swoich rozmiarów. Całość przygotowano z myślą o goglach W stronę rzeczywistości wirtualnej, choć pojawi się Wariant zabawy na zwykłych monitorach.


„Mieszkańcy planety Speculo to Rzesza nieufny, Ależ pracowity. W wolnym czasie tubylcy lubią przesiadywać w kasynie grając w karty i racząc się mocnymi trunkami.” - Krystyna Czubówna poprowadzi nas Z powodu świat Alice VR - wiadomość - 2016-10-17
„Mieszkańcy planety Speculo to Chłopstwo nieufny, Tylko pracowity. W wolnym czasie tubylcy lubią przesiadywać w kasynie grając w karty i racząc się mocnymi trunkami.”

Przypominamy, że Alice VR będzie się dało przetestować na tegorocznych targach Poznań Game Arena. Odtworzenie ma zadebiutować na Steamie 27 października 2016 roku.

  1. Graliśmy w Alice VR – Alicja w krainie wirtualnej rzeczywistości
  2. Oficjalna Witryna gry Alice VR

Tagi: gry w Polsce ALICE VR Carbon Studio dubbing obsada aktorska (gry) polskie wersje językowe PC
Skomentuj: