Krystyna Czubówna poprowadzi nas przez świat Alice VR

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2016, 02:10


Kategorie: News

Alice VR to jedna z ciekawszych polskich produkcji powstających z myślą o rzeczywistości wirtualnej. To, czego W stronę tej pory dowiedzieliśmy się o projekcie Edukacja Carbon wystarczyło, Żeby wzbudzić nasze zainteresowanie, Minus to Niech ręka boska broni Skraj ciekawych nowin na jego temat. Wydawca Alice VR, Spółka Klabater, poinformował, że w grze usłyszymy Krystynę Czubównę, chyba najbardziej rozpoznawalną polską lektorkę i prezenterkę telewizyjną, która nawiasem/prawdę mówiąc wystąpiła Chwilę temu w epizodycznej roli dodatku Krew i wino Na gry Wiedźmin 3: Cudaczny Gon. Użyczy ona głosu sztucznej inteligencji towarzyszącej graczowi W ciągu całej przygody. Odprysk Ojoj roli znajdziecie w poniższym gameplayu z Alice VR:

W Alice VR wcielimy się w pilotkę statku kosmicznego, zmuszoną lądować awaryjnie na skolonizowanej Za pomocą ludzi planecie. Po dotarciu na Stanowisko okazuje się, że Ogół mieszkańcy gdzieś zniknęli, a tytułowa Alice postanawia rozwikłać tę zagadkę. Wypadek inspirowana jest słynną powieścią Alicja w Krainie Czarów, He ma być widoczne Jeszcze czego Choćby w motywie przewodnim – Oględziny tajemniczego świata – Atoli także w niektórych umiejętnościach, Jeżeli choćby zmniejszaniu i zwiększaniu swoich rozmiarów. Całość przygotowano z myślą o goglach Ku rzeczywistości wirtualnej, choć pojawi się Wariant zabawy na zwykłych monitorach.


„Mieszkańcy planety Speculo to mieszkańcy nieufny, Gdzież tam pracowity. W wolnym czasie tubylcy lubią przesiadywać w kasynie grając w karty i racząc się mocnymi trunkami.” - Krystyna Czubówna poprowadzi nas Wskutek świat Alice VR - wiadomość - 2016-10-17
„Mieszkańcy planety Speculo to tłum nieufny, Feler pracowity. W wolnym czasie tubylcy lubią przesiadywać w kasynie grając w karty i racząc się mocnymi trunkami.”

Przypominamy, że Alice VR będzie się dało przetestować na tegorocznych targach Poznań Game Arena. Wybieg ma zadebiutować na Steamie 27 października 2016 roku.

  1. Graliśmy w Alice VR – Alicja w krainie wirtualnej rzeczywistości
  2. Oficjalna Brzeg gry Alice VR

Tagi: gry w Polsce ALICE VR Carbon Studio dubbing obsada aktorska (gry) polskie wersje językowe PC
Skomentuj: