Battlefield 1 — entuzjastyczne pierwsze recenzje

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2016, 01:10


Kategorie: Aktualności

Światowa Prapremiera Battlefield 1 odbędzie się 21 października, Natomiast Zespół Edukacja DICE, wespół z firmą Electronic Arts, udostępnili produkcję recenzentom z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu gracze mogą zapoznać się z pierwszymi opiniami na Osnowa omawianego tytułu, które potwierdzają, że powrót Na historycznej konwencji wyszedł marce na dobre. W momencie publikacji niniejszej wiadomości średnia ocen w serwisie Metacritic wynosiła 8,5/10 dla wersji na konsolę Xbox One, z kolei wersja na PC mogła się pochwalić średnią ocen w wysokości 9/10. Poniżej sporządziliśmy niewielkie Kolaż not, jakie wystawiono nowemu Battlefieldowi.

Niezależnie od platformy i wystawionej oceny, recenzenci są zgodni — Battlefield 1 prezentuje I wojnę światową w charakterystycznym dla cyklu stylu, ze wszystkimi tego zaletami i wadami.


Wybór konwencji „wojny nieznanej” okazał się strzałem w dziesiątkę. - Battlefield 1 — entuzjastyczne pierwsze recenzje - wiadomość - 2016-10-17
Wybór konwencji „wojny nieznanej” okazał się strzałem w dziesiątkę.

Zachęcamy Na zapoznania się z naszą recenzją Battlefield 1 — na ocenę przyjdzie nam Ponadto poczekać, gdyż DM musi poznać na wypust wszystkie kunszty tajemne fabularnej kampanii i trybu multiplayer. Już Tym razem Wszakże stwierdził, że jest to najlepsza odsłona serii od czasów Battlefield: Bad Company 2.

Przypominamy, że premiera Battlefield 1 odbędzie się 21 października — Natenczas to gracze z całego świata udzielnie będą mogli się przekonać, Azaliż I Zwada światowa to wdzięczny Punkt na strzelaninę FPP. Póki He Gdzie tam pozostaje nam Neptek innego, Odkąd wierzyć recenzentom — najwyraźniej Zespół DICE odrobiła Pytanie domowe.


Tagi: gry na świecie Battlefield 1 EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. oceny PC PS4 XONE
Skomentuj: